ZPV Pístovice 2014

dscn1145.jpg

V sobotu dne 12.4.2014 se mladí hasiči našeho sboru zúčastnili 37. ročníku závodu požární všestrannosti v Pístovicích.

První hlídka družstva mladších žáků ve složení Lucie Šuterová, Veronika Fialová, Adéla Surovcová, Jakub Kvoch a Barbora Robešová obsadila výborné 6. místo. Druhá pětice ve složení Sophie Bellová, Marek Robeš, Marek Fiala, Adriana Vávrová a Jakub Příhoda skončila na pěkném 19. místě z celkového počtu 37. startujících hlídek.

Družstvo starších žáků se pro tento závod nepodařilo sestavit, pouze Miroslav Šutera doplnil družstvo SDH Milešovice které obsadilo 6. místo.

Náhledy fotografií ze složky ZPV Pístovice 2014